Si rrallë herë Kresha flet për ROMANCËN – a është në lidhje këngëtari?

By

Ndër reperët më të famshëm shqiptar
dhe padyshim, njëri ndër më të vlerësuarit nga publiku.

Muajve që lamë pas, emri i tij ka
qenë qendra e vëmendjes sidomos për shkak të pjesëmarrjes në Këngën Magjike në
bashkëpunim me Fifin.

MC Kresha po që është nga ato
personazhe publike, për të cilët audienca ka vlerësim dhe interes të veçantë.

Të shtunën që e lamë pas, ai është rikthyer
në Prive me intervistë e kësaj here, u pyet edhe për jetën personale.

A është Kresha në lidhje dashurie?

“Jo s’jam në lidhje. Po të isha s’kisha me e fsheh. S’dal në TV me gënjy jo nuk jam në lidhje, kjo është palidhje”, ka thënë Kresha.

Artikuj të ngjashëm