S’do ta besoni me cilin artist ka bashkëpunuar Enca në këngën e re (FOTO)

By

Dikush thoshte
Mc Kresha e shumë kanë besuar se është Butrint Imeri, por jo!

Enca paska bashkëpunuar
me një artist për të cilin s’do ju kishte shkuar mendja kurrë.

Këngëtarja sapo
e zbuloi emrin e tij dhe është MUHARREM AHMETI.

“Hajde” projekti
i parë bashkëpunues mes këtyre dy artistëve, do të publikohet nesër në orën
17:00.

Si mendoni, do të
jetë hit apo jo?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm