S’do ta besoni kush është ky fëmijë

By

Pak minuta më parë, reperi shumë i njohur për publikun shqiptar, hapi arkivat dhe zgjodhi një fotografi të fëmijërisë për ta publikuar në Instagram.

Imazhi i lëshuar është realizuar gjatë vitit 1994.

Bëhet fjalë për Gold Ag-në, i cili dëshmoi se ka qenë artist qysh nga fëmijëria.

Reperi numëron shumë hite përgjatë viteve, disa prej të cilave vazhdojnë të dëgjohen akoma nga fansat e tij.

Edhe këtë vit, Gold-i ishte aktiv me projekte të reja, solo e bashkëpunim, por edhe me koncerte në disa vende ku flitet shqip./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BnuA1QXBu00/?taken-by=arianagushiages

Artikuj të ngjashëm