Rezarta Shkurta reagon pas lajmit se është shtatzënë

By

Ka mjaftuar një video e Rrezarta Shkurtës në Instagram ku shihet duke dekoruar pemën e Krishtlindjeve me familje për të menduar se ajo është shtatzënë.

Derisa lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë u përhap në portale e rrjete sociale, ishte vetë artistja që mohoi gjithçka.

Ajo reagoi përems Instagramit, duke thënë se thjeshtë ishte shëndoshur dhe nuk kishte ndërmend të jetë shtatzënë.

Më poshtë postimi i saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm