Publikohet “Falja” nga Blero, Gasso dhe Fissi (VIDEO)

By

Është publikuar kënga e re e Bleros.

Këngëtari bashkëpunoi me Gasso dhe Fissi për
projektin që titullohet “Falja”, i shoqëruar me videoklip.

Muzikën e realizoi Fissi dhe Doni ndërkaq tekstin
e kanë shkruar Fissi dhe Gasso.

Më poshtë mund ta shihni projektin i cili u lëshuar
në youtube pak orë më parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm