PSE FLORI E KA MIRË ME TË GJITHË?!

By

Kantautori shqiptar Flori Mumajesi pavarësisht që ka labelin e tij ‘Threedots’ ai me artistët e tjerë ka krijuara raporte të mirë miqësore.

I pari i ‘Threedots’ përpos shoqërisë ka publikuar projekte edhe me Babastars dhe PINT, label këto që nuk flasin mes vete.

Flori ka publikuar këngë me Ghettogeasyn madje edhe ka punuar në High 3 por projekte ka lançuar me këngëtarë të tjerë si PINT e KAOS.

Ndërsa klip me Getin ka bërë edhe këngëtarja ikonë e Threedots, Elvana Gjata.

Po përpos Ghettogeasyt, Elvana ka punuar edhe Mc Kreshën e KAOS.

Pavarësisht problemeve mes reperëve nga Kosova, Flori i ka ruajtur marrëdhëniet e mira me të dyjat palët/Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm