“Prilli me plot këngë dëshmorësh” thotë Gold Ag (FOTO)

By

Gold Ag ka paralajmëruar shumë projekte për
muajin prill.

Artisti njoftoi lajmin përmes rrjeteve sociale
ku shkroi: “Prilli me plot këngë dëshmorësh. Super hite të zemrës”.

Kënga e tij e fundit është për nënat, të cilën
e këndoi bashkë me Shemin e grupit Ilirët.

Ndryshe, Gold Ag njihet për këngë kushtuar dëshmorëve
dhe atdheut./Prive.al

Artikuj të ngjashëm