Pamje nga festa e ditëlindjes së Agnesa Vuthajt (FOTO)

By

Ish-Miss Kosova Agnesa Vuthaj, ka publikuar
fotografi të shkëputura nga festa e ditëlindjes së saj.

Ajo hyri në Instagram për të ndarë me të gjithë
ndjekësit e saj një kolazh me anë të cilit falënderoi të gjithë ata që e uruan
për ditëlindje.

“E lumtur dhe
mirenjohese te jetoj dhe festoj edhe nje vit! 
Shume dashuri per te gjithe juve qe me keni dhuruar aq shume
dashuri dhe emocion me mesazhet tuaja mbreselenese”, ka shkruar Agnesa.

Tortë të bukur dhe dekorime deri në detaj pati hapësira
e rezervuar për të në të cilën morën pjesë miq e familjarë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm