Pak para Eurovisionit, flet Jonida Maliqi (VIDEO)

By

Pak orë para se të nisë festivali gjigant i muzikës
Eurovision, Jonida Maliqi pati për të thënë diçka.

Këngëtarja hyri në Instagram për të shkruar një mesazh të
gjatë me anë të cilit kërkoi edhe mbështetje.

“Sot
eshte mbremja per te cilen kam, kemi punuar me
shume dashuri! Qe nga emocionet e para te Dhjetorit e deri ne keto çaste, jam
rrethuar si kurre me pare me energjine e nje publiku te jashtezakonshme qe
perkrahu, mbeshteti dhe kendoi me muaj te tere shqip #KthejuTokes!
Per pak ore ngjitem ne skenen e Eurovision, aty ku miliona zemra ngrihen peshe!
Nese mundeni dhe do ndiqni festivalin, ju ftoj te votoni Shqiperine me
numrin #14!
Jemi bashke ne kete sfide, une me fuqine e shpirtit tim, ju me televotimin! Ju
dua! Pacim fat”, ka shkruar ajo,

I urojmë fat Jonidës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm