Pak kohë para lindjes, Elita zbulon se…

By

Pak kohë ka mbetur deri në ardhjen në jetë të bebes së Elitës dhe Gjikos.

E duket se javët e fundit të shtatzënisë, Elita po i shijon me miken e saj, poashtu shtatzënë, Kaltrina Mikushnicën.

E në postimin e bërë, Elita ka ndarë një detaj.

Ajo, foshnjen do e sjellë në jetë në mënyrë natyrale duke iu shmangur operacioneve cesariane që janë përhapur goxha mes tjerash edhe ndër fytyrat publike.

Mësohet se Elita dhe Gjiko e kanë zgjedhur edhe emrin e bebes mirëpo atë po e mbajnë goxha sekret. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm