‘Pa të nuk mundem’ – thotë Albëria në këngën e re

By

Albërie Hadërgjonaj është rikthyer me një
projekt të ri muzikor.

Këngëtarja pasditen e sotme ka publikuar këngën
‘Pa të nuk mundem’, me muzikë dhe tekst të Nurteel dhe videoklip nga Max Production.

Këngëtarja i
ka besuar Valdrin Sahitit imazhin në videoklipin e kësaj balade e cila në
minutat e parë nga publikimi ka marrë komente mjaft pozitive.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm