Në studio me nënën, shtatë motrat Mustafa publikojnë fotografinë që nuk u pa

By

Një muaj më parë, tetë Motrat Mustafa
publikuan këngën dedikuar nënës së tyre me titull “Qika e nanës”.

Ky projekt ishte mollë sherri mes Motrave Mustafa
dhe Shyhrete Behlulit, pasi fajësonin njëra-tjetrën për vjedhje të idesë së kësaj
kënge.

Sidoqoftë, “Qika e nanës” arriti të marrë afër
shtatë miliona klikime në YouTube madje qëndroi në vendin e parë në top-lista në
vende të ndryshme, për disa javë radhazi.

Së fundmi, Motrat Mustafa kanë publikuar një
fotografi të cilën nuk e kemi parë më herët.

Ato shihen bashkë me nënën në studion e
Virusit veçse mungonte vetëm njëra motër./Prive.al  

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Motrat Mustafa (@motratmustafa_official) on

Artikuj të ngjashëm