Mozzik publikoi foton me vajzën dhe komenti i Bes Kallakut është super qesharak

By

Si baba i ri që është vet, e di
shumë mirë se kur sjellë në jetë një fëmijë ditët e para shoqërohen pa gjumë
dhe me net të gjata.

Bes Kallaku para ca muajsh e mori këtë
cilësim në jetën e tij.

E sigurisht Bebi do qajë, do ketë kërkesat
e veta me vaj dhe nëna e babai janë ata që qëndrojnë të zgjuar tërë natën,
sepse kanë marrë epitetin më të rëndësishëm në jetë dhe këtu vjen oferta e
Besit për Mozzikun, si babai më i ri në estradë.

“Do gjumë me qira?”, i ka shkruar Besi Mozzikut, duke ia ditur hallin e pagjumësisë në këto ditët e para të prindërimit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm