Mozzik i mëson gjermanishten të bijës që tani (VIDEO)

By

Reperi i njohur kosovar Mozzik, prej kohësh është
shpërngulur të jetojë në Zvicër.

Ai dhe gruaja e tij, Loredana Zefi jetojnë larg
Kosovës me të bijën e tyre 5-së muajshe Hanën.

Dhe reperi dita ditës po e dëshmon se është një baba
shembullor, duke u kujdesur për të bijën e tij maksimalisht.

Një video që ka publikuar në Instagram, e shfaqë
reperin tejet simpatik teksa luan me Hanën dhe i flet asaj në gjuhën gjermane përmes
një kukulle.

Videon e gjeni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm