Morena Taraku jep një lajm nga Turqia

By

Tashmë shumë prej jush e dini që Morena Taraku
jeton që disa muaj në Turqi.

Këngëtarja/modelja është zhvendosur atje që në
fillim të këtij viti, fillimisht për të qenë sa më afër ish të dashurit Sasha
Sobhani me të cilin u nda më pas, dhe tani për punë.

Thuhet se Morena do të shfaqet në një serial
turk dhe duket se e konfirmoi lajmin përmes një fotografie në instastory ku
shihet një kamerë gjigante teksa gjendet në sheshxhirim.

Mirëpo, këngëtarja ka paralajmëruar edhe këngë
të reja, të cilat ka shumë mundësi të kenë përfunduar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm