Mbani lotët sepse Skerdi godet me fjalë prekëse në baladën e re (FOTO)

By

Skerdi po i rikthehet baladave.

Pas hitit “Tradhtare” që preku shumë zemra, këngëtari
nga Shqipëria vazhdoi me muzikë me ritëm mirëpo tani i është rikthyer ‘vuajtjes’
ashtu siç ai di më së miri.

Artisti ka zbuluar disa vargje të këngës së re
duke paralajmëruar se po vjen së shpejti.

“a jeni gati me thy rekordin e baladave”, ka
shkruar Skerdi teksa muzika thotë kështu: ‘mthuj ku mbetëm ne, dashnin kujt ja
dhe, mthuj ku mbetëm ne, ti mke shti në dhe, thuj si po ndihesh sot, a ki më
plagë e lot, e ki vra veten tënde…”.

Gjithçka është finalizuar në Redbox aty ku
menaxhohet Skerdi tash e disa vite.

Mirëpo, këngëtari nuk e bëri me dije datën e
publikimit përveç se la të kuptohet se brenda këtij muaji do të dalë kjo baladë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm