Marina Vjollca zgjedh këtë vend për pushimet e radhës dhe është mahnitës

By

Kushdo që ka shkuar në Kuba, e di magjinë e atij vendi dhe po që është ndër lokacionet më interesante në botë për t’i vizituar.

Së fundmi edhe disa të famshëm shqiptarë e kanë zgjedhur si lokacion për ta vizituar dhe ndër ta edhe moderatorja Marina Vjollca.

Ajo ka publikuar një seri imazhesh nga Kuba revolucionare, duke treguar se ky është destinacioni i saj i fundit.

Marina ndodhet në Kuba megjithatë, nuk ka treguar nëse me të është edhe Getoar Selimi bashkëshorti i saj me të cilin gjatë këtij muaji, bën plot një vit martesë.

Ndoshta ata kanë ikur atje edhe për të festuar përvjetorin e parë të martesës së tyre!!!

View this post on Instagram

Cilen te zgjedh? 😜

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Artikuj të ngjashëm