Loredana lëshon pak nga kënga e re (VIDEO)

By

Loredana ka lëshuar pak nga kënga e re.

Ajo postoi një video në llogarinë e saj në
Instagram, duke kënduar një pjesë të shkurtër të projektit të ri, me përshkrimin:
“Kush është në humor?”.

Në fund të videos shfaqet edhe Mozzik, por nuk
dihet akoma nëse kjo këngë është në bashkëpunim me te.

Megjithate, çifti ka paralajmëruar kohë me parë
një projekt bashkë të quajtur “Tomy&Jerry” por nuk ka darë të saktë se kur
do të dalë kënga.

Sidoqoftë, dëgjoni pak nga kënga e Loredanës
dhe na thoni si po ju duket./Prive.al

View this post on Instagram

Niemals! Sag mal wer hat bock? 🙂

A post shared by Loredana (@loredana) on

Artikuj të ngjashëm