Lajm i mirë për fansat e saj, Tayna këtë javë…

By

Ajo është cilësuar si senzacioni
muzikor në vitin 2018-të, duke u bërë njëra ndër vajzat më të suksesshme në
industrinë kosovare të muzikës.

Tayna erdhi furishëm në tregun
muzikor dhe për pak muaj, u bë ndër emrat më të përfolur.

Këngëtarja e zhanrit rep ka arritur
të sjellë këngë që u shndërruan në hite, ndërsa projekti i saj i fundit “A
je”, me Ledri Vulën është i fundit që ajo solli.

Por Prive ka marrë vesh se Tayna e
ka gati këngën e re e cila është një histori personale, e projekti i ri
publikohet këtë javë.

Një lajm i mirë për fansat e saj apo jo?

Artikuj të ngjashëm