Kjo është shqiptarja e parë që arriti 2 milionë ndjekës në Instagram

By

Shumë artistë shqiptarë kanë arritur miliona ndjekës
në Instagram…

Nuk po flasim për Dua Lipën, Rita Orën, Bebe
Rexhën, Erën, Gashin e të tjerë, por për shqiptarët të cilët njihen në trojet
tona por edhe në disa vende të evropës.

Enca është bërë shqiptarja e parë që arriti 2
milionë ndjekës në rrjetin më të përdorur social.

Ajo ka qenë e para edhe për 1 milion por më pas
edhe shumë të tjerë si Ledri, Dafina, Elvana, Xhensila, Noizy dhe të tjerë, arritën
këtë shifër.

Urime Enca./Prive.al

Artikuj të ngjashëm