Kjo është reperja e re shqiptare që pritet të shpërthejë në tregun muzikor

By

Edhe një shqiptare pritet të hyjë në tregun
tonë muzikor.

Bëhet fjalë për Rinesën, vajzën e cila po pëlqehet
jashtëzakonisht në rrjete sociale, me video që po i bën teksa po bën rap.

Prive merr vesh se ajo do të menaxhohet nga
Faton Shoshi dhe këtë e konfirmon akoma më shumë një koment i tij në njërën
prej videove të cilën e ka postuar Rinesa që në Instagram njihet si Balkanest.

Përveç Fatonit, koment i la edhe Ledri Vula
duke shkruar: “Kënga kur?”.

Rinesa akoma nuk ka debutuar tamam në tregun
muzikor megjithatë kjo gjë pritet të ndodhë së shpejti.

Nëse nuk e dini, ajo ishte pjesë e një
videoklipi të Alban Skenderajt, për këngën me titull “Lea”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm