Këtë të shtune në Prive – zbulojeni kush na i rrëfen të fshehtat (VIDEO)

By

Këtë javë, si përherë
Prive ju sjellë një mori materialesh interesante.

Cilat janë 10-të
gjërat që Eliza Hoxha nuk i ka rrëfyer asnjëherë.

Kësaj here, Naim
Abazi ia qet pikën në rubrikën më të re të Prive.

Ndërsa në rubrikën
“25 pyetje me Prive”, vjen Elgit Doda.

Po ashtu, një
kronikë speciale rreth Eurovizionit dhe pjesëmarrjes së Jonida Maliqit në
festival.

Ndiqeni në ora 19:00, në Klan Kosova me Liberta Spahiun.

Artikuj të ngjashëm