Kështu e uron Getoar Selimi, vëllanë për ditëlindje (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen, vëllai i Getoar
Selimit, Liberani, i cili është producent dhe ka punuar me disa artistë
shqiptarë.

Reperi hyri në Instagram për ta uruar vëllanë
shkurtimisht por në mënyrën më të mirë.

“Shumë urime vlla, Zoti t’rujt”, ka shkruar
Geti duke etiketuar edhe Liberanin.

Nëse nuk e dini, Ghetto Geasy është në përgatitje
të këngës së re e cila do të publikohet së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm