Kështu e uroi Ledri Vula Dua Lipën për 2 çmimet Grammy

By

Dikur përjetuan bashkë një romancë
e cila nuk iu iku syve të mediave, por sot janë miq meqë edhe familjet e tyre
janë tejet të afërta në raporte miqësore.

Këngëtarja Dua Lipa e cila të dielën e javës që lamë pas e kurorëzoi karrierën e saj me dy çmime Grammy, është uruar nga shumë këngëtarë shqiptarë të cilët deklaronin se janë shumë krenarë për të.

Dhe Dua ka marrë urim edhe nga ish i dashuri, Ledri Vula!

Image result for dua lipa dhe ledri

Reperi i famshëm i ka komentuar
asaj në njërën nga fotografitë nga mbrëmja e Grammy, duke i shkruar në
Instagram vetëm “urime”.

Ndoshta do duhej ndonjë urim më special, gjithsesi besojmë se kaq mund të bëjë një ish i dashur i joti, kur të dy tashmë keni lidhje të tjera dashurie…

Artikuj të ngjashëm