Jonida Vokshi, mahnitë pa grim (FOTO)

By

Pushimet kanë mbërritur edhe për Jonida Vokshin.

Aktorja dhe prezantuesja e njohur e ‘Digitalb’ ka lënë Tiranën për t’ia mësyrë bregdetit.

Nga bregdeti, ajo ka lënë të gjithë pa fjalë kur ka postuar fotografi.

Pa grim e filtera me të cilët jemi mësuar të shohim fytyrat publike edhe në rrjete sociale, Jonida na dëshmon sërish se është një bukuri e rrallë natyrale.

Pushime të mbara për Jonidën!

Relaxing #nomakeup #nofilter #justsmiling

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Artikuj të ngjashëm