Ish-banori i ‘Big Brother Albania’ bëhet baba për herë të dytë

By

Një lajm i mrekullueshëm vjen nga Valer Kolnikaj, ish-banori i ‘Big Brother Albania’.

Familja e tij është zgjeruar me ardhjen në jetë të djalit të dytë, të quajtur Elizeo.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Kolnikaj përmes një postimi në rrjete sociale ku mes tjerash shprehet: ‘Miresevjen shpirt i shpirtit tone ELIZEO , kjo nate e madhe dhe e shenjte e bekofte e gezofte jeten tende veç me te mira o bir’.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm