Hijet e syve për këtë verë janë më të çmendurat që do shihni

By

Kur thamë se neoni do ta dominojë vitin 2019-të, nuk po gënjenim dhe s’e kishim fjalën për veshje!

Në tërë botën, tërë kohën njerëzit kanë veshur neon nga koka e deri tek këmbët, përfshirë makiazhin sigurisht.

Dhe opsesioni me paletat e grimit prej neoni, sapo kanë nisur ta marrin dhenë!

Mund t’ju duket e çuditshme që të grimoheni me këto ngjyra mirëpo më poshtë do ju sjellim ca imazhe tejet kreative se si mund të dukeni bukur.

Nëse ju pëlqen trendi i neonit por s’jeni të sigurt se si ta përdorni, ja ca këshilla nga influencuesit e Instagramit!

Mos kini frikë të përdorni më shumë se një ngjyrë neoni!

Pak xixa, nuk e kanë vrarë askë!!!

Nuk keni nevojë që të përdorni shumë ngjyrë neoni!

Artikuj të ngjashëm