Heidi Klum, gati për dasmë me të dashurin 16 vite më të ri

By

Këtë verë, aktorja 45-vjeçare Heidi Klum do të martohet me këngëtarin Tom Kaulitz që është 16 vite më i ri se ajo.

Për revistën “Hello” aktorja ka treguar se dasma do të bëhet në Capri të Italisë dhe propozimi është bërë vitin e kaluar për Krishtlindje.

“Jam martuar dy herë dhe kurrë s’e mendoja që do të thoja përsëri ‘po’. Por siç duket do e them edhe nje herë tjetër’”– thotë ajo.

Artikuj të ngjashëm