Hap pas hapi – kështu u bë gati Rita Ora për Met Gala

By

Këtë vit tema e mbrëmjes më të
madhe të modës në vit, Met Gala 2019-të, ishte “CAMP” që nënkuptonte diçka
EKSTRA!

E në dakordim me temën e sivjetme, Rita Ora po shkëlqente në një fustan të artë nga Marc Jacobs dhe ishte stolisur me një qafore 280 karatësh nga Lorraine Schwartz.

image

Ndërsa Rita na i ka dhënë
prapaskenat e përgatitjes për Met Gala, të pamjes së saj prej një ylli Hollywood’i
të viteve të 60-ta e deri te paraqitja na në tapetin rozë e shoqëruar nga Kate
Moss.

Më poshtë imazhet e realizuara nga revista Elle USA.

image

image

image

image

image

image

Artikuj të ngjashëm