Hakmarrja e ëmbël e Encës ndaj Noizyt (VIDEO)

By

Marrëdhënia e Encës me Noizyn ka përfunduar dhe lajmërimi i fundit  këngëtares i vuri kapakun.

Kënga e saj e re do të mbante titullin “Kujt po i han” dhe është bashkëpunim me reperin Don Phenom nga TBA

Këtë bashkëpunim dy këngëtarët e kanë konfirmuar edhe duke postuar një video në Instastory ku shfaqen së bashku.

Reperi është një ndër kundërshtarët më të mëdhenj të Noizyt dhe duket se përzgjedhja e tij nga ana e Encës nuk ka qenë e rastësishme. /Prive.al

Sa jan tu prit ket big hit nga @don_phenom_cfe ?? Tag dike me pa cka o tu ardh ???

A post shared by The Bloody Alboz (@the_bloody_alboz) on

Artikuj të ngjashëm