Fjolla Morina paralajmëron këngë të re, shfaqë imazhe nga studio ku po punon ditë e natë

By

Fjolla Morina është gati të lansojë këngën e saj të re.

Këngëtarja shqiptare, e njohur për karakterin e saj rebel dhe performancat interesante, ka nisur punën në studio për projektin e saj të radhës.

Morina ka plasuar në profilin e saj në Instagram një seri videosh dhe imazhesh ku shfaqet e veshur në tuta sportive, duke punuar për këngën e saj që pritet ta lansojë.

Ajo madje në njërën prej videove, këndon live me një kitarë akustike, gjë që shumë rrallë e kemi parë nga Morina. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm