Festë në shtëpinë e Adelina Tahirit, djali i saj bëhet me…(FOTO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e Adelina Tahiri dhe
burrit të saj.

Djalit të tyre Jonit, i ka dalë dhëmbi i parë
dhe kjo u bë e ditur nga këngëtarja e cila postoi një fotografi në Instagram ku
shihet një ëmbëlsirë me emrin e fëmijës mbi të dhe biskota në formë dhëbi.

“Jam bërë me dhëmbin tim të parë”, ka shkruar
Adelina, duke iu referuar djalit të saj.

Këngëtarja u bë nënë vitin e kaluar dhe për këtë
shkak ajo nuk solli projekte të reja muzikore në mënyrë që të përkujdeset 100%
për djalin.

Mirëpo, Adelina pati rrëfyer në një intervistë
për Prive se shumë shpejtë do të kthehet më energjike se kurrë./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BulXbjfn4eC/

Artikuj të ngjashëm