Eni Koci lanson këngën e re në bashkëpunim me Elinel, duhet ta dëgjoni

By

Eni Koci sot publikoi këngën e re në bashkëpunim
me Elinel e cila quhet “Larg”.

Kënga flet për një dashuri të humbur dhe për largësinë që i ndan dy të dashuruarit.

Për më tëpër degjojeni insertin më poshtë të cilin e ka publikuar Eni në Instagram. /prive.al

Artikuj të ngjashëm