Engjëllusha Salihu publikon këngën e re (VIDEO)

By

Ashtu siç e paralajmëroi,
Engjëllusha Salihu ka publikuar këngën e re.

Kësaj radhe, këngëtarja
i këndoi “Fejesës” dhe e solli me një videoklip të përshtatshëm me tekstin.

Muzikën dhe
orkestrimin e kësaj kënge e ka bërë Miti Geci, ndërkaq tekstin e ka shkruar
Abaz Selmani.

Ky projekt pason “Si shok” të cilin Engjëllusha e solli gjatë festave të fundvitit.

Klipin mund ta shihni duke klikuar KËTU./Prive.al

Artikuj të ngjashëm