Ekskluzive: Prive zbulon partneren e spikerit të njohur të RTK-së, lidhja e tyre tashmë zyrtare

By

Mustafë Muçaj, ka nisur një lidhje të re dashurie dhe tashmë gjithçka është
zyrtare.

Spikeri i njohur i lajmeve në Radio Televizionin e Kosovës, sic merr vesh
Prive, ka më shumë se një vit në lidhje dhe po bashkëjeton me partneren e tij.

Madje dyshja janë paraqitur bashkë publikisht në Ballon Shqiptare ditë më
parë, të organizuar nga Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paçarada.

Në fotografitë e publikuara nga Paçarada, Muçaj shihet bashkë me partneren
e tij në krah.

Sic duket edhe ‘aminin’ e tri vajzave të tij Anitës, Lolës e Vjosës e ka, pasi që lidhja është zyrtare ndërsa Muçaj e ka zyrtarizuar këtë lidhje shumë kohë pasi gruaja e tij e parë, ndërroi jetë pas një sëmundjeje të rëndë.

Artikuj të ngjashëm