Edona Llalloshi zbulon një të vërtetë rreth vetes (FOTO)

By

Edona Llalloshi ka zbuluar një të vëtetë rreth
vetes.

Këngëtarja rastësisht ka dëgjuar në një radio
se ka lindur në Obiliq dhe për këtë arsye ajo dha një shpjegim për të gjithë ndjekësit
e saj.

“Për të gjithë ata që nuk e dinë, unë kam
lindur dhe jam rritur në Prishtinë”, shkroi Edona mbi një fotografi të saj të
cilën e postoi në instastory.

Më poshtë mund ta shihni postimin e saj të
plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm