Dy kukullat afër Ronelës sapo na hutuan dhe ja pse (FOTO)

By

Ronela Hajati na hutoi me fotografinë e fundit
të postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja u shfaq pranë dy kukullave të cilat
janë njësoj si këngëtarja.

Paruke të bardhë e grim me ngjyrë rozë, ashtu
sikurse Ronela, të bën ta shikosh edhe njëherë imazhin.

“A po dukem sikur me intereson? Jam një kukull
për të më interesuar”, ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe, artistja ka qëndruar në heshtje kur bëhet
fjalë për muzikë pasi ka punuar për këngë të reja të cilët do të publikohen së
shpejti./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm