Dy festa në një ditë, Almeda ndan gëzimet me plot emocion (FOTO)

By

Almeda Abazi sot feston ditëlindjen e saj të
27-të.

Modelja e martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman, ka postuar dy foto në Instagram duke treguar se sot ka dy festa.

Ditëlindja e saj dhe dyvjetori i martesës.

Një njërin imazh Almeda shihet kur ishte fëmijë
teksa babai po ia mbante dorën ndërkaq në tjetrin, është burri i saj i cili po
i mbante dorën në ditën e martesës.

“Urime ditëlindja për mua”, ka shkruar Almeda
duke cekur më pas dy gëzimet e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm