Dua Lipa e entuziazmuar flet për Rita Orën, Bebe Rexhën e Era Istrefin! (VIDEO)

By

Nuk është hera e parë që ajo flet për Rita Orën me entuziazëm, ngase kur nuk ishte kaq e suksesshme sa është sot, ajo e adhuronte bashkëvendësen e saj.

Por pasi Dua Lipa e Rita Ora jetonin në të njëjtin vend e s’u takuan asnjëherë, publiku nisi aludimet se ato të dyja nuk kanë raporte të mira bashkë.

Por gjithçka e hodhi poshtë Dua kur të mërkurën në konferencën për media në Prishtinë, tha e entuziazmuar se do donte shumë që në festivalin Sunny Hill, të sillte edhe Rita Orën, duke i shtuar këtij emri, edhe emrat e njohur të Bebe Rexhës dhe Era Istrefit.

Ndiqeni të plotë deklaratën e Dua Lipës:

Artikuj të ngjashëm