Ditëlindje në të njëjtën ditë, Çiljeta rikthehet pas në kohë në krah me djalin e saj (FOTO)

By

Çiljeta dhe djali i saj Fernando festojnë sot ditëlindjen.

Këngëtarja
kujtoi kohën kur u bë nënë për herë të parë dhe ndau me ndjekësit një imazh
shumë të ëmbël.  

Fotografia ishte me përshkrimin “Falemimderit ZOT qe si sot 6 vjete me pare ne
diten time te lindjes me bekove me dashurin me te madhe qe mund te bekohet nje
femer birin tim Fernandon”.

Nëse ju ka
humbur, para pak javësh, Çiljeta bëri një postim të gjatë në rrjete sociale
duke konfirmuar se nuk është ndarë nga futbollisti Alban Hoxha, dhe kërkoi nga
mediat që ta linin të qetë rreth kësaj marrëdhënieje.

Urime Çiljeta
ty dhe djalit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm