Ditëlindja e vogëlushes Sia – këtë dhuratë morën Ami dhe vajza e saj nga Zaimina Vasjari

By

Çifti i famshëm
Amarda Toska dhe bashkëshorti i saj, komediani Ermal Mamaqi, e shndërruan vilën
e tyre në një kënd feste për ditëlindjen e parë të vogëlushes së tyre Sias.

Dyshja e kanë festuar ditëlindjen e vajzës së tyre me miqtë e saj në një ambient krejt rozë.

E përderisa festa
ishte epike, Ami i ka zbuluar veshjet dhuratë që mori nga mikja e saj Zaimina
Vasjari.

Dy fustane tejet të lezetshme në ngjyrë rozë, kanë qenë dhuratat që Ami dhe Sia kanë marrë nga Vasjari, e Ami nuk ka mundur ndryshe pos t’i prezantojë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm