Dafina Zeqiri në përkrahje të repereve: Mos e poshtëroni njëri-tjetrin

By

Deklaratat e Ledri Vules për reperet femra në emisionin NIN në Klan
Kosova, kanë vërshuruar rrjetet sociale.

Pas reperi bëri një sqarim përmes Instagramit, duke thënë se nuk ka
dashur të ofendojë askënd dhe se është në përkrahje të tyre pasi bëri këngë
edhe me Taynën, ka reaguar edhe Dafina Zeqiri.

Përmes një shkrimi të gjatë në Instagram, Dafina tha se është në përkrahje
të të gjitha repereve femra, pasi deri vonë kemi dëgjuar këngë anglisht dhe nuk
ka pasur të tilla në tregun shqiptar.

Më poshtë mund ta shihni postimin e saj të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm