Çiljeta pranon edhe një ndërhyrje në trup (VIDEO)

By

Para disa vitesh, Çiljeta tregoi publikisht se
ka bërë një ndërhyrje në gjoksin e saj për ta zvogëluar atë pasi nuk ndihej
komode me të.

Pas kësaj, këngëtarja pranoi edhe një ndërhyrje
tjetër.

Ajo postoi një video në Instagram duke thënë
se pas ardhjes në jetë të djalit të saj Fernandos, ajo është përpjekur për t’u
ndjerë komode me trupin e saj.

Çiljeta i është nënshtruar liposkulpturës, dhe në videon e mëposhtme mund
të ndiqni pak sekuenca derisa ajo gjendej në spital për të përfunduar atë që
nisi./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BwUrdDogx64/

Artikuj të ngjashëm