Çfarë ju pret sonte në Eurovizion 2019-të? (VIDEO)

By

Përveç se po e
presim me padurim performancën e Jonida Maliqit edhe në natën finale sonte, mbrëmja
e Eurovizionit ka rezervuar plot gjëra të bukura për publikun.

Jonida Maliqi këndon
“Ktheju Tokës”, ndërsa kësaj here në skenë ngjitet edhe një tjetër shqiptare, e
ajo është Eleni Foureira, e cila vitin e kaluar mori vendin e dytë duke përfaqësuar
Qipron.

Sonte këndonte
dhe Madonna, ndërsa nata pritet të zgjatë deri në orët e vona.

Për më shumë detaje, ndiqeni kronikën e realizuar nga Artan Telaku!

Artikuj të ngjashëm