Butrint Imeri fotografohet teksa i dhuron trëndafil një vajze

By

Këngëtari shumë i dashur sidomos për femrat,
ka postuar një fotografi në Instagramit ku shihet teksa ia ka dhuruar një trëndafil
një vajze të vogël.

Ai nuk bëri asnjë përshkrim megjithatë imazhi
mori mijëra pëlqime dhe shumë komente.

Artisti ka disa ditë që po qëndron në Itali
pas shumë koncerteve që pati muajve të fundit.

Kënga e tij e fundit është “Bakllava” me
Gjikon që eci shumë mirë dhe arriti miliona klikime në youtube për pak kohë./Prive.al
 

Artikuj të ngjashëm