Burri feston ditëlindjen, Afërdita Dreshaj e uron në mënyrë speciale

By

Sot feston ditëlindjen bashkëshorti
çek i Afërdita Dreshajt, Jakub Kindl.

Këngëtarja/modelja hyri në
Instagram për ta postuar një fotografi të veçantë të tyre dhe për ta uruar
shkurt por me dashuri.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria
ime”, ka shkruar ajo.

Padyshim që Jakub nuk e la pa e
falënderuar duke i lënë një koment të ëmbël.

“Të dua”, shkroi ai duke ia bashkuar
një emoji në formë princeshe./Prive.al

View this post on Instagram

Happy Birthday My Love 💛

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Artikuj të ngjashëm