Brad Pitt dhe Johnny Depp – këta janë dy aktorët që këngëtarja shqiptare s’do i refuzonte

By

E ftuar javën që
lamë pas në emisionin Prive për intervistën “60-të sekonda”, ajo ka rrëfyer se
kë s’do e refuzonte asnjëherë.

Dhe Vesa Smolica standardet i pati të larta kur u përgjigj në pyetjen e Artan Telakut!

Image result for johnny depp and brad pitt

Këngëtarja ka thënë
se asnjëherë nuk do i refuzonte këta aktorë të kalibrit botëror: Johnny Depp e
Brad Pitt…

Kjo është intervista e plotë e Vesës në Prive:

Artikuj të ngjashëm