Bebja mbretërore takon më në fund xhaxhain William dhe Kate Middleton

By

Kate Middleton dhe Princi William i
Britanisë së Madhe, edhe zyrtarisht e kanë takuar nipin e tyre Archien.

Çifti mbretëror e kanë vizituar
Princin Harry dhe gruan e tij Meghan Markle, dhe të birin e tyre të
porsalindur, në Kështjellën Frogmore gjatë të martës.

Ndërsa Mbretëresha Elizabeta dhe
Princi Philip, e takuan vogëlushin gjatë javës së kaluar, ndërsa të gjitha
vizitat janë përcjellë me lajmërime zyrtare, meqë kështu e do zakoni edhe pse
janë pjesëtarë të familjes së gjerë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm