Bashkëpunimi mes Lumi B dhe Skerdit, është gati! (FOTO)

By

Më në fund është
zbuluar se kur do të publikohet bashkëpunimi mes Lumi B dhe Skerdit.

Kënga e paralajmëruar
shumë kohë më parë, është gati dhe pritet të dalë këtë javë.

Këtë e kanë bërë të
ditur të dy artistët përmes Instagramit.

Lumi postoi një
fotografi të shkëputur nga klipi dhe njësoj bëri edhe Skerdi, por asnjëri prej
tyre nuk e dha datën e saktë.

Megjithatë, projekti i punuar në Redbox do të dalë këtë javë dhe të gjithë adhuruesit e muzikës së tyre mund ta dëgjojnë të plotë./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm