Bashkëpunim mes Capital T dhe reperit të njohur në Gjermani? (FOTO)

By

Para pak ditësh, Capital T publikoi projektin
me titull “Kujtime” i cili veç ka marrë 1 milion shikime në youtube.

Mirëpo reperi me sa duket nuk e ka në plan të
pushojë.

Ai postoi një fotografi në Instagram ku shihet
bashkë me reperin e njohur në Gjermani Capital Bra, me të cilin ka lënë të
kuptohet se do të bashkëpunojë në një këngë të re.

Kjo nuk është hera e pare që këta të dy
takohen madje shpesh i komentojnë njëri-tjetrit në Instagram.

Tani me sa duket i erdhi radha këngës së tyre
të përbashkët pasi mbajnë pothuajse edhe të njëjtin emër artistik.

Gjithçka mbetet të shihet në javët në
vazhdim./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BtyNI_dDMiL/

Artikuj të ngjashëm